Každý desátý člověk v České republice žije se zdravotním postižením.

Kdo je Akademie Filantrop?

21. 5. 2019

Filantrop je komunitní centrum zaměřené na vzdělávání především dětí a mládeže. Každé dítě bez ohledu na zázemí má právo rozvíjet své sny a potenciál. Snahou je, aby si stanovily vlastní cíle, jejichž dosažení úspěšně rozvine osobnost každého jedince. Probíhá zde doučování dětí – klasickou i alternativní formou – koučing a charitativní bazárek Laskavost daru – projekt, který vznikl za účelem setkávání finančních prostředků pro sociálně znevýhodněné děti, které si nemůžou doučování z vlastních zdrojů dovolit. Prostředky z Hit Hitu půjdou do budoucna na rozšiřování centra o jógu v rámci mezigeneračního soužití.

Kdo je Akademie Filantrop?

Podpořte prosím tento projekt sloužící pro vzdělávání sociálně znevýhodněných dětí. Vyberte si z odměny nebo pošlete příspěvek nebo může být i obojí. Vybraná částka umožní rozšíření činnosti o další vzdělávání těchto znevýhodněných dětí.

Více informací na:

http://www.akademiefilantrop.cz

http://www.akademiefilantrop.cz

https://www.hithit.com/cs/project/6104/akademie-filantrop-vzdelavani-deti-je-tu-pro-vas

https://www.hithit.com/cs/project/6104/akademie-filantrop-vzdelavani-deti-je-tu-pro-vas

Bc. Lenka Nováková

Bc. Lenka Nováková

Původním povoláním zootechnička, má velmi kladný vztah ke zvířatům, což je vidět i v její výtvarné tvorbě. Postupně během života prošla řadou zaměstnání. Aktuálně pracuje pro Dobré místo, o.s. }

Naši partneři:

HelpnetGreen Doors Fokus Praha Časopis Vozíčkář Časopis Vozka Časopis Psychologie Dnes Bayer

Spolek Dobré místo, z.s.© 2011-2019 Lidé mezi lidmiZdravotně-sociální portál |